Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telenor Klikk 1Gb mobilnet?

Telenor Klikk 1Gb mobilnet?

Figyelt kérdés
Létezik még ilyen? Ha igen mit kell tudni róla? Valaki légyszíves írja le nekem részletesen

2017. márc. 13. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


rövidebb idő volt, mint a kérdést begépelni ide

2017. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ha igen mit kell tudni róla?"

Annyit érdemes tudni róla hogy a szolgáltatónál minden infó elérhető róla.

2017. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki aki használja? Még nem volt mobilnetem es ezért kérdeztem hogy esetleg valaki ezt használja. 1390ft egy hónapra? 1GB net és ennyi?
2017. márc. 13. 22:14
 4/7 anonim válasza:
Az elso honapban 1390ft utana 2 honapig ingyenes es utana megint 1390ft kb ennyi de ha reszletes tajekoztatast szeretnel hivd fel a 1220at
2017. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha mobiltelefonon használod, 1Gb kb. 1000 db átlagos méretű weblap megnyitására elég.

Vagy kb. 15-20 óra Facebookozásra (ha nem nyitsz meg rajta videókat).

Vagy kb. 200 Mp3 zene letöltésére.

Vagy 2-3 óra YouTube videónézésre normál felbontás mellet (ha visszaveszed a felbontást, akkor többre).


Ha elsősorban a napi hírek elolvasására, az időjárás megnézésére, illetve arra kell a mobilinternet, hogy néha felnézz a Facebookra, akkor elegendő az 1Gb.

2017. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem jól működik.Letelt az első hónap, és utána az első ingyenes hónap,most várom, hogy meghosszabbítsák a 2. ingyenes hónapot, de még nem jött róla sms.
2017. szept. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ésszerű használat mellet telefonon szerintem elegendő az 1GB. A YouTube-t leszámítva szinte mindenre elég.
2017. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!