Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért halk a fülhallgatóm?

Miért halk a fülhallgatóm?

Figyelt kérdés
Vettem egy PANASONIC RP-TCM105 fülhallgatót, és nagyon halk, plusz mindkét fülemben csak az egyik hangsáv szól. Ha nyomom a mikrofonon a hívásfogadó gombot, akkor nagyon jól szól. Mi okozza ezt, és milyen megoldás van arra, hogy ne csak benyomott gombbal működjön megfelelően?
2017. márc. 14. 19:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyival kiegészíteném, hogy egy Gigabyte Gsmart telefonnal használnám, és egy másik telefonnal is próbáltam, de ugyanez volt a hiba.
2017. márc. 14. 19:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáltad már másik fülhallgatóval is?

Könnyen lehet, hogy egyből meg is van a hiba.

Ha azzal is gyenge, én azért egy harmadikkal is kipróbálnám, mire biztosra venném, hogy a kütyüdben van a hiba, vagy annak beállításában.

2017. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Másik fülhallgatóval minden oké. Igaz, az nem mikrofonos. Asszem, hogy rájöttem a hibára. Valószínűleg a PIN kiosztás nem megfelelő.

Talán egy ilyen adapter segítene:

[link]


Úgy utálom ezeket a kompatibilitási problémákat... A f...ért nem lehet egyformára gyártani ilyen alapvető dolgokat? Ráadásul sehol nincsenek feltüntetve ezek az eltérések.

2017. márc. 14. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg ez lesz a probléma.

A 4 érintkezős jacknél két szabvány terjedt el, az egyiknél a legalsó érintkező a föld és a felette lévő a mikrofon, a másiknál épp fordítva.

Ez az átalakító véleményem szerint jó lesz.

2017. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ebay-ről rendeltem is egyet. Köszönöm szépen!
2017. márc. 14. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!