Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mostanában akarok venni...

Mostanában akarok venni processzort nem tudom megéri-e?

Figyelt kérdés
Tehát az i5 7600k-t szemeltem ki (veszek hozzá ramot alaplapot is). Az lenne a kérdés megéri-e most megvenni, láttam hogy az amd-nek most jön majd ki az R5 szériája, amiből az R5 1600X elég komolynak tűnik ami akár oda tudna vágni az intel i5-ösöknek, vajon az árakat befolyásolná jelentősen?

2017. márc. 14. 22:19
 1/3 ThodEE GoD ***** válasza:
Nyugodtan veheted az i5 öt ha nem munkára szánod!
2017. márc. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Főként játékra lesz, egy gtx 1060 mellé. De mondjuk ha változnának az árak mostanában, tudok még várni 1 hónapot vele. Ti hogy érzitek? Képes lenne az amd lentebb vinni az árakat jelentősen?
2017. márc. 14. 23:22
 3/3 anonim válasza:

Elméletileg nyáron jönnek az r5-ök, és az még azért nincs olyan közel.

Ez az i5-s egy nagyon jó proci, szerintem már most megéri megvenni, viszont ha még nincs meg az 1060 akkor én a helyedben egy rx480-at vennék(8gb), jobb a dx12-ben mint az 1060,persze az 1060 is jó kártya(6gb, a 3gb-s azt egyáltalán nem éri megvenni).

2017. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!