Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki kell-e kapcsolni a mobil...

Ki kell-e kapcsolni a mobil internetet az iPad-emen?

Figyelt kérdés
Az a kérdés, hogy alapvetően úgy van-e beállítva a gépem, hogy mindig wifit keres, és ha talál, nem szopja tovább a mobil internetet, vagy ezt nekem külön be kell rajta állítanom?

2017. márc. 17. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam.
2017. márc. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is ki szoktam, a kérdésem pont az, hogy nem felesleges-e ez.
2017. márc. 17. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyha bezársz mindent amihez nem kell internet vagy nem megy olyan háttérfolyamat amihez net kell akkor nem kell.Tehát ha nem csinálsz semmit a tableten és ott van az ágyon akkor felesleges.Csak legyen minden bezárva.De azért ajánlatos kikapcsolni mert ha megy a böngésződ háttérfolyamatban akkor viszont leszedi a mobilnetet (kb. óránként 5-10mb).Meg nagyon meríti az akkumulátort.
2017. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!