Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti használtok mobilinternetet?...

Ti használtok mobilinternetet? Szerintetek jobb mint a vezetékes? Milyen előnye és hátránya van?

Figyelt kérdés
Sziasztok!leginkább azokat kérdezem akik használnak mobilinternetet!ti mennyire szeretitek?megbízhatóság? mire szoktátok használni?

2017. márc. 17. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Usb modemem van így internetezzek. Praktikus, mivel ha költöznöm kellene akkor nem vagyok függő helyzetbe. Tök mindegy hogy be van kötve, vezetve valahol a net, csak bedugom az enyémet és van hálózatom.
2017. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* vagy Nincs bekötve
2017. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:

Megbízhatóság szempontjából nem jobb mint a vezetékes. Messze nem. Az előnye a mobilitás.


Utazgatáshoz többé-kevésbé használható, de számolni kell jelentős lassulásokkal, megszakadásokkal (elsősorban mozgó járművön és gyengébb lefedettségű helyeken).


Jellemzően drágább és korlátozottabb (adatforgalom).

Céges eléréshez használom hibaelhárításhoz.

2017. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2007-től 2014-ig USB sticckel azt használtam, de elköltöztem és itt már nagyon rossz volt a térerő. Letöltésekre nem használható és drága is. Váltottam kábeles netre, wifivel.

A mobilomban természetesen van mobilnet.

2017. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!