Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol keressem, hol van ez az adás?

Hol keressem, hol van ez az adás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kifejezetten a 3. részét keresem ennek a műsornak és adásnak:


[link]


Hol tudom megnézni ezt a harmadik részét?



2017. márc. 17. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ritka hogy egy dokusorozatot nem vetítenek még jó pár alkalommal újra. Meg kell várnod amíg lemegy az évad és ha nem folytatják egy újjal akkor várhatóan ismételni fogják. Van amikor X nap után másik időpontban szintén leadják újra az utolsó pár részt, ezt ugyanott az oldalon meg fogod találni az adó műsorrendjében.
2017. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez sem egy rossz ötlet, de nekem olyan kell inkább ahol nem kell állandóan "lesnem", hogy mikor lesz, és ha lesz is, akkor pedig nem tudom megnézni, mert nem vagyok otthon.

Illetve meg akarom mutatni valakinek, ezért lenne jó egy videóra mutató linkje.

2017. márc. 17. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A legnagyobb torrentoldalon nincs fent egy része sem. Videomegosztókon még kisebb az esélye, ezért írtam hogy marad a tévés közvetítés.
2017. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak az most nem jó.
2017. márc. 24. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!