Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha aliexpressről rendelek...

Ha aliexpressről rendelek e-cigihez porlasztót nagy valószínűséggel hamisítványt kapok? (ezt hallottam, több lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg aspire nautilus kazánom van,alirol rendeltem bele porlasztót, de 2 napnál tovább egyik se bírja,full ugy nézett ki a csomagolás is meg minden mint az eredeti,rendesen felkészítettem mindegyiket,fél órát álni hagytam első töltésnél.Volt amelyik kb a 3. szívásnál már adta az égett ízt meg kapart...Vagy lehet én csinálok valamit rosszul?Beleslukkoltam egy jo párat is mielőtt tűzgombot nyomtam volna hogy megszivja magát a vatta.Még eléggé kezdő vagyok ebben...Másfél hét alatt elment egy full 5db os csomag...

2017. márc. 18. 17:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy biztos nem az a baj, hogy túl nagy teljesítményen használom mert max 4volton, 4,2 ig ajánlott.A tűzgombot sem nyomom ha nem szivom,mindig elkezdem szivni és egy másodpercre rá nyomom..és előbbb elengedem...nem értem komolyan...
2017. márc. 18. 17:48
 2/8 anonim válasza:
Ez nyilván egy E-GO stílusú elektromos cigi.Érdemesebb lenne felújítható kazánt venni.Alin nem tudom,hogy hogy van de ha eléirják,hogy authentic akkor eredeti. www.fasttech.com <--- én innen rendelek mindent.Keresgélj itt szerintem találsz eredetit.Másik tippem az,hogy miután kicserélet a porlasztót akkor hagyd állni fél órát,majd szívd erősen addig,míg nem érzed,hogy feljön egy kis liquid.Remélem segítettem! ~telo~
2017. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
eleaf istick 30w
2017. márc. 18. 23:37
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék kötekedni de te mit olvastál?


"rendesen felkészítettem mindegyiket,fél órát álni hagytam első töltésnél"


plusz azt nem irtam hogy egy jo huszat beleszívkodtam izzítás nélkül...

2017. márc. 18. 23:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Attol hogy oda van írva, hogy authentic szerinted nem lehet valami utángyártott kamu sz.r?Szerinted ha át akarok verni valakit oda írom hogy ne rendeld meg mert szar? nyílván nem..Valószínűleg ha át akarnék verni valakit én is eredetiként hírdetném a gagyi terméket...
2017. márc. 18. 23:42
 6/8 anonim válasza:
Helló Most olvastam kérdésed, ha érdekel a dolog még, és minőségit rendelnél érdemes Angliából rendelni. Mindig vannak akciók és eredeti terméket kapsz. Én is innen rendeltem, nagyobb teljesítményűt. [link] , [link]
2017. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utolsó vagyok, ami még fontos, hogy az e-cigit hosszan kell szívni és utána letüdőzni, amikor befejezted a "dohányzást" kikapcsolod a szerkezetet, így spórolhatsz az e-liquiddel és a teljesítménnyel :) Valamelyik típusnál, meleg víz alatt tudod mosni a porlasztót, ha égett ízt érzel :)
2017. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha valamihez oda van írva,hogy Authentic akkor a dobozban van egy eredetiséget igazoló kártya amit a gyártó oldalán megtudsz nézni,hogy valóban erdeti-e.A fasttech.com-ról már több mint 10 "Authentic" jelzessel ellatott termeket vettem,mindegyiket lecsekkoltam a gyarto weboldalan es mindegyik eredeti volt.
2017. aug. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!