Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az Apple árul külön monitort?

Az Apple árul külön monitort?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy az Apple árul csak külön monitort? Csak mert jobban szeretem a számitógépet viszont laptopom van,mivel sokat kell hordozzam de otthon jobban örülnék egy gépnek...és ezt szerettem volna úgy megoldani hogy veszek egy monitort és rácsatlakoztatom a laptopot... csomó helyen néztem hogy apple képernyőt árulnak-e de nem kaptam sehol sem választ...és ha árulnak...esetleg jobban megérné egy másik monitort venni?

2017. márc. 20. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
ebay, amazon, google, csak úgy két másodperc találni rajtuk. Am meg minek kell neked apple? Elmondom közelében nincs a top monitoroknak, csak drága.
2017. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Igen árul.
2017. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Már nem árul. Megszüntették a gyártását. Valahol elfekvőben vagy használtan még talán tudsz venni.


És igen, sokkal jobban megéri másik márkát venni.

2017. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Akkor itt ugye nincs monitor csak én látom rosszul: [link]
2017. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Nézd meg a márkát is, ember... (LG)
2017. márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
55%
A kérdésre a válasz, hogy igen az Apple forgalmaz külön álló monitorokat is az Icenter üzleteiben, csak azok nem a saját termékei, hanem más gyártók monitorai. De az Apple-nek vannak olyan asztali gépei ami retina kijelzővel együtt van szerelve és az már a saját terméke.
2017. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző

Szövegértés egyes. Leülhetsz. Egyértelműen leírja, hogy "csak külön monitort" "apple képernyőt árulnak-e".

Vagyis egyértelmű, hogy Apple monitort keres külön, tehát nem iMac-et és nem más márkát hanem Apple-t ami csakis kijelző és semmi más.

Hová jutott a világ, hogy ami ennyire egyértelmű azt sem képesek egyesek értelmezni?? :(

2017. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A 7-es válaszolóhoz. Akkor neked kellene le ülnöd egyesse, mert te nem tudtad értelmezni amit le írtam. Olvasd el mégegyszer a kérdést és amit le írtam. Azt én is tudom, hogy nem az IMac-re gondolt. az csak egy javaslat volt a részemről, mint esetleges kijelző. A válaszom első felében arra tértem ki, hogy az Apple árul monitor az Icenter üzleteiben, mert remélem azért az tiszta, hogy az Icenter az Apple-hez tartozik. És ott lehet kapni például LG monitort. Remélem így már tiszta. Ha nem akkor olvasgasd még egy darabig a kérdést és a válaszom, ha azok után sem esik le akkor jobb lenne vissza ülni az iskola padba. Nem pedig trolkodni itt össze vissza.
2017. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 20:58

A kérdés az az volt, hogy Apple monitort árul-e az Apple. Ennyi semmi több. El kell olvasni a kérdést ki is emeltem a két lényeges részt amiből egyértelműen kiderül, hogy ez a kérdés.

Nem kell mindenféle LG-t meg mást ide kavarni. Pont. Nem tudsz szöveget értelmezni, de minthogy elismernéd a hibádat, próbálsz mismásolni meg elkenni.

2017. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mac Pro mellé készítenek egy új monitort. Úgyhogy, igen, most már fognak árulni ismét. Hála az égnek.
2017. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!