Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Kenwood megbizható, jó...

A Kenwood megbizható, jó márka az autórádiók terén?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni autórádiót, és eléggé megtetszett a Kenwood autórádiók, de semmi tapasztalatom sincs velük. Errő az autórádiórol lenne szó: Kenwood KMM-123Y

2017. márc. 26. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Az.
2017. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Autós audio eszközök mercedese, ha úgy tetszik.
2017. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak soktól hallottam, hogy volt már nekik több Kenwood rádiójuk is mind russzúl végezte, elromlott...
2017. márc. 27. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
A JVCKENWOOD jó márka-ismert-régi márka. Ha ilyen terméked van akkor egy tisztességes jó minőségű JVCKENWOOD terméked van.
2022. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" ...Kenwood rádiójuk is mind russzúl végezte, elromlott..."

Sajnos nem elromolhatatlanok az elektronikus eszközök, bármennyire is nem kívánatos a dolog.

2022. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előttem lévő utolsó válaszolónak, semmi nem tart örökké, de amúgy a JVCKENWOODnak van pl drágább fej és fülhallgatói is, van 300 ezer Ft feletti Hi-Fi fejhallgatója is, de persze a 10 ezer Ft alatti fej és fülhallgatóik is vannak, meg 10-20 ezer Ft közöttiek is vannak, a maguk árszegmensében hangzásban - tartósságban - anyaghasználatban - precízitásban - összeszerelés minőségben is a jó minőséget képviselik, a drágább termékeik abszolút premium minőségűek. Ismerőseimnek is vannak autós erősítőik, meg Hi-Fi rendszereik, fej és fülhallgatóik 50 - 100 ezer Ft-os és valamivel a feletti kategóriájú fej és fülhallgatóik így volt szerencsém náluk meghallgatni velük a kedvenc hangszeres zenéimből jó párat ( mind veszteségmentes mert nálam ez alap ) és tisztességesen szólaltak meg a JVCKENWOOD termékein. Nekem van egy JVC HA-A5T bluetooth fülhallgatóm ( telefonhoz ) ami a 12 ezer Ft volt és kiszállítással együtt 2 év garanciával is 13800Ft volt és azt kell hogy mondjam hogy tisztességes jó - dinamikus hangzása van, és minden másban is jó, amiket korábban felhoztam és stabil a jelvétel 10m-ig miközben 15 órát kibír max hangerőn egy feltöltéssel és a töltő - taráloló tok továb i 15 órára elegendő energiát raktároz el, a mikrofonja is remek, a hívófelek nem panaszkodnak a hangminőségre, nem úgy mint egy 20 ezer Ft-os JBL esetében aminél nagyon nem jó a telefonálásnál a hangminőség, és a hangzás is csak átlagos miközben drágább füles.
2022. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Japán cég, a japánok pedig profik. A JVCKenwood valóban nagy cég, és külön-külön mind a két márka nagy múlttal rendelkezik (JVC - 1927, Kenwood - 1946). Mind a kettőnek inkább régen volt aranykora, sok helyen olvastam, hogy a 2000-es években elkezdtek stagnálni, majd 2008-ban egyesültek egy nagy, közös vállalattá. Nekem van egy olcsó (3k) JVC vezetékes fülhallgatóm, teszi a dolgát, viszont hangzásilag semmi extra. De használható. Mondjuk nem a fő fülhallgatóm, inkább amolyan tartalék. Ha városba megyek, inkább a JLab Bluetooth fülesemet viszem, vezetékesek közül pedig a Pioneer, Sennheiser, Klipsch fülhallgatóim valamelyikét szoktam vinni, mikor melyikhez van kedvem. Kenwooddal nincs tapasztalatom, ma rendeltem tőlük egy fülhallgatót, kíváncsi vagyok, hogy fog szólni. Nagyon minőséginek néz ki, meg a leírásában is az van (persze jó, az ilyen leírások általában marketing dumák, de hát ez van).


Szóval valószínű, hogy nem lőhetsz mellé azzal a Kenwood autórádióval, nem hiába van fent ennyi éve ez a márka. Neten amúgy is sok jót lehet hallani róluk.

2023. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!