Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sorrendben milyen svájci...

Sorrendben milyen svájci luxus óramárkákat kedveltek és miért? Pl. Rolex, Omega, Breitling, Hublot, Tag Hauer, Longines?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg a legjobban ha lehet itt ár-érték arány felállítani?


És milyen kiváló egyéb svájci óramárkák vannak, amik kevésbé nevesek de símán felveszik ezekkel a versenyt?



2017. márc. 31. 21:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Svájci luxus óra esetén botorság ár/érték arányt keresni. Ha csak óra célra kell, egyik sem éri meg.
2017. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem egészen értek egyet.

A Rolex, az Omega, és a Breitling felel meg a chronométer kvalifikáció 85%-ának a svájci órák közül, ami teszt az időmérő pontosságát hivatott mérni különböző körülmények között.


Persze ki miért vesz órát?

Valaki azért mert szép.

Van aki státuszimbolum miatt.

Van aki komolyan használja.


Lehet mondani hogy ott a mobiltelefon minek óra?

De azért mégis komoly piaca van az óráknak, pedig mindenkinek van mobilja.

2017. ápr. 1. 23:12
 3/21 anonim ***** válasza:
Férfiember egyetlen ékszere (a gyűrűjén kívül) a karórája. Persze lehet karkötőzni, lehet nyakláncozni, de..
2017. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
65%

Omegaval nagyon meg vagyok elegedve. Elsö komoly oram egy Speedmaster, ami 10 ev utan is gond nelkül megy. Kedvencem pedig a Seamaster 300M Chrono Diver kek szamlappal.


A Bell & Ross is kedvenzeim köze tartozik es szeretem meg a Tag Heuert.


Breitlingnak vannak szep orai, de nekem kisse tulzsufoltnak tünik, a Longiness elegans, de kisse unalmas.


Rolex-szel az a bajom, hogy egyreszt nagyon hivalkodo, masreszt pedig ugyis mindenki hamisitvanynak nezi, ha nem eppen luxusverdabol szallsz ki.

2017. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Miért néznék hamisnak? Én pl simán bkv-zom itthon Submarinert hordva.
2017. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

#5: nem ertem az összefüggest.


Egyebkent a Rolex-et, mint markat nagyon lenyügözönek tartom. Minösegben is kiemelkedö. Egyedül a komplikaciokat hianyolom kisse. A Daytona datummal lenne szamomra az igazi.

2017. jún. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

90%-ban COSC-os órák a Rolexek.

Sajnos státusz szimbólum lett belőle, ami azt jelenti hogy a sznobizmus csúcsa.

2017. jún. 7. 09:40
 8/21 anonim válasza:
100%
En mondjuk noi szemmel nezem, de szeretem az orakat. A felsoroltak kozul nekem az Omega noi orai tetszenek a leginkabb, de a Breitlingnak, Tag Heuer-nek is vannak orai, amik tetszenek. Rolex-szel nekem is az a problemam, hogy tul sok belole a hamisitvany, ill. velemenyem szerint ugyan jo orakat gyart, de kisse tul van arazva.
2020. febr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Végre egy hölgy, aki szereti a szép órákat!:)
2020. febr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Teljesen szubjektív az én esetemben, én a Longines-t, mivel nagyapámtól örököltem egyet, gyönyörű állapotban megőrizve, és ez indított útjára bennem egy órák iránti szeretet :) A Rolexet helyezném legalulra (ez is full szubjektív), főleg a felfújt imidzs miatt, sajnos tényleg főként olyanok vesznek ilyen órát, akik megtehetik, de amúgy nem értenek a horológiához cseppet se (kivételek persze vannak). Jó a marketingje a márkának, nekik meg igazából a név kell elsősorban. Ha magamnak kéne svájcit vennem, akkor inkább Omega vagy Breitling. Amúgy meg preferálom a japán vonalat :)
2020. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!