Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Crysis 1 meghajtaná a gépem?

Crysis 1 meghajtaná a gépem?

Figyelt kérdés

Intel(R) Dual Core E5200 2,50 GHz

RAM 2GB

64bit Windows 10



2017. ápr. 1. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy elég fontos dolgot a videokártyát kihagytad. Az alapján meg tudom mondani, de eddigiek alapján azt mondom hogy a ram az kicsit kevés. Ha van egy normális videokártyád akkor menni biztosan fog csak mondjuk közepes grafikai beállításokkal és nem ultrán.
2017. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha meg sz@r a videokártyád akkor épp csak mi imumon ha eldöcög. Hiába régi játék azért kell hozzá hardware.
2017. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 integrált grafikus kártyám van, amúgy nekem elég ha csak minimumom meghajtja,


meghajtaná?

2017. ápr. 1. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy élvezhetően futna, lehet, hogy el sem indulna
2017. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Crysis 1-hez legalább egy Geforce 6600gt vagy Radeon X800 kell, hogy élvezhető minőségben fusson. Ez ma kb 1000 ftba kerül, ha lehet még kapni.
2017. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az első és második válaszoló. Hát sajnálom de integrált videokártyával szerintem nem is menne. Azért erre nem számítottam hogy őszinte legyek. Egyébként már kb 20-30000 ért tudsz venni egy gtx 550ti videokártyát, azzal már biztosan futna. Nekem elég élvezhetetlenül de a régi gépemen egymagos 1.6 GHz-es procival, 1 giga rammal ls nem tudom milyen videokártyával ment a játék tehát ha veszel egy videokártyát akkor biztosan fog menni. Anélkül viszont kétlem.
2017. ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!