Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti melyik asus vagy acer...

Ti melyik asus vagy acer laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most szeretnék laptopot venni asust vagy acert...néztem már párat...ti melyiket ajánlanátok?

előre is köszi a segítséget



2017. ápr. 5. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen sok igényed van, akkor csak annyit tudok mondani, hogy amelyik jobban néz ki.
2017. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Acer-t nem ajanlanek, de Asus-bol is csak a dragabb magasabb kategoriast. 150-200e alatt nem vennek semmilyen laptopot, de nekem ne, szokasom 2 evente cserelgetni. A normalisan osszerakott normalis anyaghasznalatu gepek 5 evesen jobban mennek es stabilabbak, mint az olcso 1 evesek. Ezek a 90-100-es laptopok az elektronikai hulladek kategoriaba illenek kb.

Mire lejar a gari rola viheted oket javitani.

(Tapasztalatbol mondom!)

2017. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem Asus van 5 éve. Soha semmi gondom nem volt vele, még újratelepíteni sem kellett soha.
2017. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem sokat segítettél. Legalább annyit írj meg, hogy mire akarod használni és mennyi pénz van rá.
2017. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
max 200.000-ret szánok rá..
2017. ápr. 6. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha játszani is akarsz, akkor Asus K501. Ha játék nem lesz, akkor HP 250 G5.
2017. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget...én most az acer swift3-at néztem..és szerintem az lesz..de még nem biztos..
2017. ápr. 7. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!