Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki megadná az idejét a...

Valaki megadná az idejét a segítségemre?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy legalább 16 gb ddr4-es ram kell, 4gb-os nvidia geforce-os videokártya legyen benne, 1tb rom lehetőleg ne lemezírós winchester legyen, 256gb SSD a rendszernek, valamint i7-es legyen a processzor. A lényeg hogy kompatibilisek legyenek egymással és minél újabb verzió legyen. Hosszútávra veszek gépet. Amiket nem említettem az mindegy, hogy milyen pl: táp, ventillátor. Ha sehogy se kompatibilis, akkor elég ha ilyen szintű a gép.

2017. ápr. 5. 21:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Alaplap is mindegy, a lényeg a kompatibilitás meg a modernség.
2017. ápr. 5. 21:10
 2/8 anonim ***** válasza:
4GB videokártyából is van 10 ezres meg 2 milliós. A legújabb foglalatokban is van olyan i7-es processzor, ami 90 ezer meg 600 ezer. Nem lemezírós winchester alatt fogalmam sincs, hogy mit értesz. Azért nem mindegy, hogy mire használod a gépet.
2017. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, persze. De mit is kérsz tulképpen? Hogy te meghatározod a nagyjából paramétereket, és mi böngésszünk hozzá cuccot, megnevesítve. Csak az utolsó mondatot nem értem: ha az alkatrészek nem kompatibilisek, akkor az soha nem fog működni. Ha meg nem számít az hogy nem fog működni, akkor mindegy is, hogy mit írkodunk össze. Jövő hónapban szabin leszek, akkor megpróbálom neked...
2017. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amiket leírtam azoknak egyik verziója se kompatibilis akkor más gyártóktól ugyanolyan minőségű is jó
2017. ápr. 5. 22:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ár max 300000 forint.
2017. ápr. 5. 22:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Személy szerint gamer vagyok és ilyen szintű gépet keresek amely megfelel még sokáig a játék követelményeknek.
2017. ápr. 5. 22:42
 7/8 Racsni01 válasza:
[link] :)
2017. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Racsni01 válasza:
[link] vagy +50 ért ez :D
2017. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!