Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A YouTube a 24 óránál nagyobb...

A YouTube a 24 óránál nagyobb videókat miért nem engedi megnézni?

Figyelt kérdés
Valamiért angolul azt írja, hogy ez a videó nem elérhető a telefonon/készüléken. Itt egy példa: https://www.youtube.com/watch?v=04cF1m6Jxu8! Miért nem engedi?

#YouTube #long videos #hosszú videók #596 óra #leghosszabb videó a youtubeon
2017. ápr. 10. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nem úgy értem, mármint az 1 napos videók is működnek, csak akkor az ilyenek miért nem működnek?
2017. ápr. 11. 06:50
 3/5 anonim ***** válasza:
A te linked nekem se megy andoidon, ios-en, firefoxban pc-n, sehol. Nem tudom mire érti azt hogy "This video is unavailable on this device". Lehet hogy MAC-rol kell nézni...
2017. ápr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bár lenne MAC-om... :D Nekem jó a windows 10 is.
2017. máj. 15. 17:40
 5/5 anonim válasza:
Azért mert ha nem tévedek, ezek a "youtube longest video" videók, nem videók hanem ilyen érdekes formátumú képek gyakorlatilag, és hát egy képbe hogy is tudnál belepörgetni? De mégis úgy érzékeli mintha lenne hossza.
2018. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!