Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan eszköz, amivel...

Létezik olyan eszköz, amivel tudom ellenőrizni/mérni, hogy mikor csapódott le a kismegszakító, amikor nem voltam otthon? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 10. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy elemes orát/vekkert/faliorát de ne elemröl hanem hálozati tápegységröl járasd. Amikor megszünik a táp, leáll az ora.
2017. ápr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Konkrétabban.

Mi a probléma?

Mert, ha így kérdezed: részben van

Részben nincs.

2017. ápr. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is orákkal probálkoznék, pld olyan hálozatival, ami nem digitális kijelzon, hanem analogkorbejár, amikor megállt, mutatja az idot. a digitális máskent jo, ha lekapcsol majd vissza a biztositek, kiszámolhato hogy mikor nem volt áram
2017. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fotózd le a legutolsó óra állásod.

Utána kérdezz.

2017. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lekapcsol a kismegszakító, de nem tudom hogy délelőtt vagy délután, csak arra érek haza, hogy vissza kell kapcsolnom. Próbálom behatárolni azt időpontot, mikor történhet. Többször is előfordul egy héten. Eléggé zavaró.
2017. ápr. 11. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:
azt probáld inkább ellenoriztetni szakemberrel, hogy miert kapcsol le! valami tuláramot okoz, zárlatos lehet
2017. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Építsd be nagyobb Amperes kismegszakítót.


Van olyan mérő eszköz, ami folyamatosan méri a Watt/óra = Forint állást.


Be lehet tenni akár egy sima konnektorba is, illetve áramelosztóba.

Méri az 1db elektromos eszköz fogyasztását, de ha a központi villany áram fogyasztójába teszed, akkor az egész háztartás fogyasztását méri.

A digitális mérő nevét nézd meg az interneten.

2017. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!