Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék venni a közeljövőben...

Szeretnék venni a közeljövőben egy laptop-ot, de igencsak megoszlanak a vélemények a gyártók körül. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval... A nagybátyám, aki informatikus, azt mondja, hogy szerinte az MSI nagyon jó, és azzal mindenképpen jól járok. A tanárom, aki szintén informatikus, azt mondja, hogy nehogy MSI-t vegyek, mert amik a suliban vannak másfél évesek, és már mindegyik nagyon rossz...

Én is gondolkodtam MSI-ben, de most így, hogy rajtuk kívül megkérdeztem még pár embert, meg olvasgattam róluk véleményeket, nem tudom, mit csináljak, mert a vélemények teljesen eltérőek...

Nektek mi a véleményetek az MSI laptop-okról?


2010. máj. 13. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az MSI nemhiába a legolcsóbb... Minőségben a béka segge alatt van. Kiválónak tűnhet 1,5-2 évig, aztán meghalnak.

Hosszútávon Dell, Sony, esetleg Acer (bár ne az olcsó kategóriából válassz) amit ajánlok.

2010. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem sok köze van a gépnek az összeszerelő céghez. Például ha az iskolában mindig akksival használják, eltömítik a hűtését, kinn hagyják a napon, ráöntik a kávét, telemegy vírussal, akkor persze, hogy hamar tönkremegy. Egyébként is minden gyártó ad garanciát 1-3 évet kb. Van MSI is itthon nincs semmi baja, de a többinek se (azok Fujitsu-Siemensek). És egy gyártónak is sok modellje van, amik teljesen eltérő minőségűek lehetnek...
2010. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt vedd meg ami Neked tetszik,ne azt ami másnak,és akkor van arra esélyed ,hogy szeretni is fogod. Hugom egy "hozzáértő"-re hallgatott aki megvetetett vele egy ronda lapit és már bánja,hogy bárkire is hallgatott.Nem tudom ,hogy lány vagy e de a választásnál sokszor nem az a leglényegesebb,hogy mi van belül a gépben,hanem hogy jól is nézzen ki.
2010. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

MSI-t tényleg ne..

Azt is vedd figyelembe, hogy mire szeretnéd használni? Esetleg csak sima netezés filmnézés, msn stb vagy komolyabbra is? Programozás játékok? Nekem Dell inspirion 1525 van nyugodt szívvel ajánlom:) De még jók az asusok és az acer is.

Kedves utolsó, igenis fontos, hogy mi van a gépen belül, ugyanis nem mind1, hogy 2 év múlva újra költhet e rá 100-200 ezret az ember, ill ha pl megvétel után derül ki, hogy nem is tud olyan sokat.. még hogy a külső csak a fontos-.-

2010. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)

harmadik válaszoló!

nekem viszont fontos, hogy ne kelljen évente szervizbe küldeni, az meg már mindegy számomra, hogy hogy néz ki :)) persze, az is valamilyen szinten fontos, de én nem a külső alapján akarom kiválasztani! :))

de azért köszönöm a válaszodat! :)

2010. máj. 13. 15:41
 6/11 A kérdező kommentje:

negyedik válaszoló!

ugye most olvasgatom, hogy ki mit gondol, és hát teljesen elbizonytalanodtam az MSI-vel kapcsolatban, és pont a te dell inspironoddal szemezgetek! :))

2010. máj. 13. 15:44
 7/11 anonim válasza:

Nekem több mint egy éve van meg eddig semmi gondja nem volt, pedig szegényt már ejtettem is le:$ minden tökéletesen működik rajta, napi szinten használom. Sose melegedett még túl, pedig sokszor ágyban használom (úgy kevésbé tud szellőzni) webcam képe tökéletes, billentyűzettel is meg vagyok elégedve(mindenki mondja milyen jók, "kényelmesek" rajta a gombok) a media gombok tökéletesen működnek rajta, és gyors is maga a gép. Sajnos belső tulajdonságaihoz nem tudok sokat hozzáfűzni mert annyira nem értek a gépekhez:$ Nekem is informatikus ismerősöm ajánlotta h vegyek ilyet, nem bántam meg:)

Nem akarlak rábeszélni, te döntésed, csak gondoltam leírom a saját tapasztalataimat:)

19/L

2010. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
MSI lapim van 2 éve, és hibátlanul megy! A márka maga nem csúcskategória de pl egy fudzsicu:D nál sokkal jobb.
2010. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Fujitsu sokkal minőségibb az MSI-hez képest, ne is haragudj. A piacon jelenleg az MSI lapotopok a legszarabbak. Amelyik 36 hónapig bírja azt múzeumba kell állítani.
2010. máj. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezen a téren dolgozom, tudom a Fujitsu egyszerün szar. Mármint a magasabb árban levők lehet jobbak, de a 100-110e kategória nagyon rossz. Tapasztalat. Az aksi könnyen hal, melegedik stb. Az enyémet nem múzeumban tarottam, naponta 16órát megy, sőt nagyrészt este is megy. A hütővel voltak gondok(csapágyhiba) de egyébként nagyon jó választás volt.
2010. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!