Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » AMD Phenom II X4 965 BE...

Mokusmazsola kérdése:

AMD Phenom II X4 965 BE processzor milyen videókártyával jó?

Figyelt kérdés
Most egy MSI GTX 750-em van. kb. az 40-60 ezres kategóriában gondolkodom, de mivel nem nagyon értek a számítógépekhez, ezért nem tudom melyik az a GPU, amit még ki tud hajtani ez a proci.

2017. ápr. 16. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A jelenleginél jobbat nem
2017. ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
nem a kihajtásról van szó.van játék amelyik jobban igényli az erős procit míg a másik kevésbé.1050ti-ben kéne gondolkodni,bár egy rx 470-nel jobban járnál mert nem sokkal drágább viszont egyértelműen erősebb.ennél már biztosan cpu limited lenne.ramod van elég?
2017. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
8gb ramom van. Tegnap viszont megterveztem, hogy felújítom a gépemet teljesen (amd fx 8350, gtx 1050 ti, és egy új monitor) mahd kell rá gyűjteni, de valószínűleg ez lesz majd.
2017. ápr. 17. 08:12
 4/4 szántóvető ***** válasza:
még a bevásárlás előtt nézz utána hogy a lapod tudja-e kezelni a procit amit kinéztél.mondjuk én pesszimista vagyok.
2017. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!