Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom a dedikált videókár...

Hogy tudom a dedikált videókártyámat beindítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég vettem egy HP Pavilion 15 laptopot s nem tudom, hogy hogy kell beindítani a dedikált videókártyáját.

Az eszközkezelő az AMD Radeon R5 m320 dedikált videókáryát és az ATI AMD Radeon HD 8400 integrált videókártyát is látja de csak a HD 8400 megy s ez így eléggé gyenge. Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudnám beindítani a m320 kártyát vagy ha estleg lehet e Cross Fire-be rakni azt, hogy kell. Ha további adatokra van szükségetek, írjatok s 5 perc belül válaszolok.

Köszönöm a segítségeket!



2017. ápr. 18. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Automatikusan bekapcsolódik az a kártya, amint nagyobb terhelést kap

Egyébként radeon speciális beállításoknál váltsd át energiatakarékosról nagy teljesítményre a kártyát


Egyébként leírnád a pontos típusát

Valahogy így kellene kinéznie: HP Pavilion 15-n051sh F2T49EA

Laptop alján találod

2017. ápr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sikerült.

Köszönöm a segítséged.

2017. ápr. 20. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!