Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetseges, hogy epson xp 332...

Lehetseges, hogy epson xp 332 patronon tinta ujra toltes kozben tonkre megy a chip? Tuvel ujra toltottem, vissza raktam bele es meg is azt jelzi a nyomtato, hogy hianyzik a patron lehetseges?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 19. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont ez az, hogy nem megy benne tönkre. Nem (csak) azt nézi, mennyi tinta van benne, hanem azt is, hogy mennyit használtad. Ha úgy ítéli meg, már kifogyva kellene lennie, akkor hiaba töltöd újra, nem fog engedni nyomtatni, nyilván azért, hogy muszáj legyél megvenni a gyártó eredti új patronját, ne olcsón utántöltögesd.

Ilyen ez sajna. Pont ezért nem nyomtatok már otthon semmit, mert iszonyat drága. Nem tudom, át lehet-e verni a nyomtatót, nézz utána, hátha.

2017. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ohh értem, köszönöm, erre nem is gondoltam.

az a baj hogy a külföldön vagyok és nem nyomtatnak itt a környéken csak úgy egy két példányt:/ na mindegy köszi a választ

2017. ápr. 19. 14:22
 3/3 acelsziv ***** válasza:
E bayen tudsz venni chipet. Cseréld ki azt is.
2017. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!