Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes innen...

Szerintetek érdemes innen telefont rendelni?

Figyelt kérdés

[link]

Redmi note 4-et néztem ki, de nemtudom, hogy megbízhatóak-e. Szerintetek?



2017. ápr. 21. 10:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy e-mag-rol?
2017. ápr. 21. 10:38
 2/3 anonim válasza:
0%

Én a huawei p8 litet ajánlom

Ugyan ilyen árban sokkal jobb minőség


15/L

2017. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Aliexpress-ről vettem Redmi Not 4 Prime-ot, 165$-ért azaz 50 ezer Forint körül. Az általad linkelt oldalon ez 15 ezerrel drágább lenne: [link]

Emiatt én nem onnan venném.


2#: A Huawei mára már nagy márka lett, olyan mint cipőknél pl. a Nike. Sokkal többe kerülnek a termékeik, nem azért mert sokkal jobbak mint az ismeretlen gyártóké, hanem mert "márkásak". Egy kis teljesítménybeli összehasonlítás:

[link]

[link]

35k vs 84k Ez azért nem mindegy.

Egyébként nekem a második telefonom egy Huawei, igaz már 2,5 éves, de még kimondottan jól bírja. Az újabb típusokról is jókat mondanak, csak hát az áruk...

2017. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!