Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a sims 3 alapjátékoma...

Mi lehet a sims 3 alapjátékomal? [Megvett ről beszélek]

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon nagy szarban vagyok!!! Tegnap telepítettem újra a sims 3 alapjátékomat nem is használtam csak ma és nem tudom lefrisíteni mert bármikor rá megyek a frissítésre kilép és semmit se csinál. Aztán mondtam magamba na mind1 inkább játszom. Na létrehozó beszart mert rámentem az arcra oké minden zsír rámentem a hajra semmi megint megint semmi egy ideig így ment. A ruháknál is ez volt és mostmár mindennél. Hát inkább beköltöztettem egy családot de azokat a simeket nem láttam csak a jelzést. Így meg teljesen használhatatlan. Aki tud rá valami megoldást azt kérem írjon PLS.

2017. ápr. 24. 14:16
 1/2 ThodEE GoD ***** válasza:
Érdemes volna letörölni és újra feltelepíteni ;)
2017. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm mident megoldottam de ink. eladásra vár
2017. máj. 31. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!