Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Újratelepítettem a gépem, de...

Mega4 kérdése:

Újratelepítettem a gépem, de induláskor azt írta, hogy váratlan hiba. Kattintsak az ok gomra a telepítéshez, de nem lehet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt írja a telepítéshez kattintsak az okra, de nem érzékeli az usb-s egeret/billentyűzetet.

#számítógép #Újatelepítés
2017. ápr. 24. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Táp kijön a portból? Ha igen akkor vsznű az jó.

Formatáld le egy külső dokkolóval (csak egy pl!) a hdd-t, utána mint nálam szokás a bioszt is resetelheted legyen minden tiszta.

Milyen a rendszer? Stabil és megbízható?

2017. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rég óta megvan a gép, mindig jó volt. Most újratelepítésnél lett hiba :c. Egyébként nem nagyon értem az elektronikát, szóóval érthetőbben?
2017. ápr. 24. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Külső dokkoló: [link] Ami kezeli, legjobb a eSatás vagy usb3.0-ás csatis.


Formatálni azt sztem csak tudod de ha nem: [link]

2017. máj. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De sztem inkább vidd el egy szarvízbe vagy a szomszéd kis csákónak (ha ért hozzá) add oda vagy hívd át hogy átnézhesse, de inkább a szerviz.
2017. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:D :D :D Neeeem nem szart akartam írni hanem szert de hát úgy látszik az ilyet nem szűri? Hahaha :D lol!
2017. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!