Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a kocsi...

Jampi15 kérdése:

Miért csinálja ezt a kocsi fejegysége?

Figyelt kérdés
Úgy van be kötvel hogy ha rá adom a gyújtást elindul a magnó na most ez valamikor nem történik meg ráadom a gyújtást és semmi eltelik egy kis idő és magától bekapcsol még akkor is ha a kulcs nincs a kocsiba mitől lehet ez?

2017. ápr. 26. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen kocsiról van szó?

Milyen átalakítás lett benne eszközölve, hogy gyújtásra indul a "magnó"?

2017. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Golf 4 a magnó ki lett cserélve nem a gyárija volt benne a régivel is ezt csinálta azt hittem rossz a magnó vettem egy ujat bekötettem járt hozzá átalakitó az került a kocsiba ha nincs kulcs az autóba a magnó nem kap áramot be se lehet kapcsolni bedugom a kulcsot ráforditok egyet és indul a magnó na most valamikor ez nem történik meg nem kacsol be rá egy kis idő után meg magától bekapcsol még akkoris ha már nincs kulcs a kocsiba mi lehet?
2017. ápr. 26. 23:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha normálisan működik a rendszer, szól a zene és utána leállítod az autót majd a gyújtást leveszed és kihúzod a kulcsot akkor a kikapcsol a magnó?


"a régivel is ezt csinálta azt hittem rossz a magnó"

Visszatérnék az első hsz-ben leírt kérdésemre, hogy: Milyen átalakítás lett benne eszközölve, hogy gyújtásra indul a "magnó"? Csak mert gyárilag nem így működik, ehhez egy plusz vezérlőt kell beiktatni (és valószínűleg az is romlott el benne).

2017. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen ha kihuzom a kulcsot leáll a fejegység

a régi is igy volt kulcsot bedugtam indult is egyből kihuztam megállt az uj magnó nem indul csak ha ráforditok eggyet, a gyujtás nem kell ráadni

2017. ápr. 27. 18:52
 5/6 anonim válasza:
Sikerült meg oldani? ugyan ezt csinálja az enyém is vadi uj fejegység... Általában akkor amikor az autó nem indul elsőre akkor a magnó egy jó 5percig se kép se hang... Aztán magától be kapcsol de ha van kulcs benne ha nincs, alapból ha kiveszem a kulcsot le kapcsol a magnó, ilyen esetet kivéve...
2017. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azóta is ilyen nekem fogalmam sincs mitől lehet deha megoldod szólj :)
2017. dec. 20. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!