Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hőkamerával belátok a szomszéd...

Hőkamerával belátok a szomszédomhoz? Látom mit csinál meg ilyesmi?

Figyelt kérdés
Ha veszek egy hőkamerát akkor látni fogom hogy merre mászkál a szomszèdom a házban, vagy hogy tv-t nèz vagy mit csinál ? Vagy konkretan megyek az utcán ès nèzegetem hőkamerával a házakat ès látni fogom benne az embereket hogy mit csinálnak meg mindent ami elekrtomos vagy meleg ? Hogy kell ezt elkèpzelni? Ès pl akkor engem is ugyan ìgy láthatnak evvel a házban ? Milyen közel kell mennem egy házhoz hogy belássak , ès mit lehet csinálni hogy engem ne lássanak evvel egy házban ?

2017. ápr. 27. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem amit te megvehetsz, azzal nem látsz be sehova, hanem azt látod, hogy egy felület hideg vagy meleg. Szóval nem látsz át a falon azzal sem, viszont a falat kék színnel mutatja hidegben, ahol kimegy a hő, ott pedig pirossal.

Itt egy link, hogy hogy kell elképzelni: [link]

2017. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A falnak az egyenletes hőfokàt fogod làtni esetleg megtudhatod hogy hány fokra csavarta a cirkót
2017. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam hogy a 30-as èvek óta kezdődött a hőkamera , meg hogy ma már nagyon modernek vannak, van ilyen erdèszeti amivel vadásznak is ami messzire el lát ha jol tudom. Akkor miert ne tudnèk venni olyat amivel belátok a házba ? Annyira drága lenne ? 200-౩00 ezerèrt se lehet kapni ilyet vagy nincs ?
2017. ápr. 27. 11:23
 4/8 anonim ***** válasza:
2-300 ezerért jót nem kapsz. És a szomszédos nem fogod látni mert a falon annyi ho nem megy ki hogy érzekelje. De látod a parkettan a labnyomokat pár másodpercig. :))
2017. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szirty ***** válasza:

Nincs ilyen.

A beton, tégla, stb falon nem jut át az infravörös sugárzás akadálytalanul úgy hogy abból a túloldalon olyan képet lehetne alkotni ami utal arra mi van a falon belül.

2017. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te neked ara kell egy hőkamera hogy szomszédaidat kukold ,figyeld ?
2017. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az erdőben nincs fal, de a fákon sem látsz át a hőkamerával. Felületi hőmérsékletet mutat a hőkamera. Annyi, hogy messzebbre lát, mint te szabad szemmel, és sötétben is ugyanazt tudja, mint világosban. Ennyi. Falon nem lehet átlátni semmivel, de hőkamerával biztosan nem.

Egyébként komoly, hogy a 3-ast azzal a fura karakterrel írod?

2017. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát mivel van olyan hogy át mennèk a szomszedomhoz hogy adja vissza a pènzt ès ugy csinál mint aki nincs otthon igy eszembe jutott hogy akkor át nèzek a falon hőkamerával :) lehet hogy hülyesèg de gondoltam hátha. Ès ez: ౩ mièrt fura ? Ez egy hármas szerintem na mindegy vègülis. De akkor az ablakon se látnèk be ? Az ablakon csak át jön az a sugárzás nem ?
2017. ápr. 28. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!