Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy JBL GO bluetooth-os...

Van egy JBL GO bluetooth-os hangszóróm. Rádugtam a laptopra a kapott usb kábelével tölteni, de meghülyül egy idő után. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Amikor tölt, akkor egy piros led világít rajta. Rajta hagytam a bekapcsolt laptopon bő fél órára tölteni (talán félig volt lemerülve a Jbl) és miután lehúztam róla, maradt a piros led és semmire nem reagál. Sem bekapcsolni nem lehet, sem jack dugóval zenét küldeni rá, se semmit. 3 napig világított így, majd kialudt és mint ha mi sem történt volna. Nem volt lemerülve sem. Másik usb-re raktam pár nappal később, de ugyan ezt csinálja. A headsettel semmi gond.

2017. máj. 1. 10:34
 1/1 A kérdező kommentje:
3 nap után mint írtam tökéletesen működött
2017. máj. 1. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!