Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnek egy laptopot milyet...

Szeretnek egy laptopot milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Kineztem egy macbook air laptopot 280 ezer ft

Es egy asust 160 ezerert

Melyik eri meg jobban? Esetleg ajanlanatok jo laptopokat?

A macbookhoz huz nagyon a szivem viszont draga


2017. máj. 3. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél drágát amit szeretni fogsz. Nincs rosszabb mint megvenni az olcsóbbat, amit aztán 5 évig bánsz. Work hard, play hard...
2017. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem írtad le az Asus gép pontos modeljének számát, nem tudom összehasonlítani őket, de tegyük fel, hogy hasonlóan erősek.


Az asus sokkal vastagabb, valószínűleg műanyagborítású, sokkal kisebb üzemidejű, sokkal nehezebb, ssd helyett hdd memóriás és kevésbé érték álló.

Éppen ezért a Macbook Air egyátalán nem drága gép. Hasonló tulajdonságokkal bíró widows gépek is ugyan annyiba kerülnek.


Ha egy Asus és Macbook között gondolkozol akkor legalább a Zenbookokkal hasonlítsd össze amik hasonló árban vannak. Szerintem az Air még azoknál is jobb, de abban a kategóriában már tényleg csak szeméyles preferencia.

2017. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha van az apple-re pénzed én azt venném.


Én is vennék egy apple notebook-ot csak sajna 300-tól kezdődnek.

2017. máj. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha Apple fan vagy, akkor macbook. Ha olyat akarsz, aminek nem kerül egy vagyonba minden kiegészítője illetve a szervizelése, akkor Asus helyett egy Dell és Windows helyett Linuxot rá.
2017. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

22 ezer forintos (sic!) notebookkal dolgozom, problémamentesen, most is arról írok.

Bírom az emberek problémáit... :)

Ha szeretnéd szórni a pénzt, akkor az alma, de ippont se felejts el venni hozzá, meg órát se.

2017. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves #2-es, ugyanolyan felszereltséggel az apple gépek jóval drágábbak.

Információk nélkül nem lehet dönteni.

2017. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!