Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen e-cigit vegyek 20 ezer...

Milyen e-cigit vegyek 20 ezer környékén, aminek nagy a gőze, és egyszerű használni?

Figyelt kérdés
Most van egy kis teljesítményű, hosszúkás fajta ecigim, de elég kicsi a füstje, meg sokat kell tölteni, ezért gondoltam átváltok egy nagyobbra. Nem árt, ha a hőt lehet rajta állítani, és nem kell sokat tölteni. Köszi a tippeket előre is, nem nagyon vagyok szakértő a témában :)

2017. máj. 5. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Istick pico-t ajánlom, melo 3 mini tankkal. De nem biztos,hogy 20-ból kijön,inkább 25-26. Nézz körül a neten,esetleg rendeld külföldről.
2017. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De ha ilyen komolyabbat veszel,akkor figyelj arra,hogy max 6mg nikotinos folyadékot vegyél. És jobb ha te kevered a folyadékot,a füst a glicerin (VG) mennyiségtől függ. Olvass utána a neten,mindennek,onnan tudsz tanulni,vannak fórumok is.
2017. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tervezek semmi komolyabbat, nem fogok modolni rajta semmit :D Ja és nikotin mentes liquidet szoktam szívni
2017. máj. 5. 21:51
 4/6 A kérdező kommentje:
És mi a különbség a füst mennyisége és színe között? Mert az enyém nem túl sűrű füstöt fúj, de láttam olyat, akinek ilyen átláthatatlan hófehér füst jött, meg olyat is, akinek sok jött, de nem annyira sűrű és fehér, csak sok.
2017. máj. 5. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:
A színét az aroma adja,a füstött a glicerin. Vagyis minél több a VG arány,annál jobban gözöl. pl: VG-PG 70-30% az már nagyon fog füstölni. De ilyen arányú liquidet nem valószínű,hogy fogsz kapni,ezért keverik sokan.
2017. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Trevor. ***** válasza:
Ha a gőz fontosabb az íznél, akkor olyan liquidet vegyél, amiben több a VG, mint a PG.
2017. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!