Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Macbook Pro (2015) vagy...

J.Gergő kérdése:

Macbook Pro (2015) vagy Microsoft surface pro 4?

Figyelt kérdés
Leginkább képszerkesztésre valamint kevés videó vágásra használnám.

#Microsoft #Pro4 #Surface #apple macbookpr
2017. máj. 6. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért pont ez a kettő? Egy komolyabb laptoppal sokkal többre mennél.
2017. máj. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem kepszerkesztesre a MacBook Pro sokkal jobb foleg ha az Adobe Photoshop CC programot hasznalod de ha nem akkor is altalaban Macre profibb kepszerkeszto, videovago programok vannak kiadva vagy meg vannak spekelve olyan funkciokkal ami a Windowsos verzioban nincs pl.: a Photoshop CC is ilyen. Videovagasra az iMoviet ajanlom ha ingyen akarod mert ahhoz kepest h ingyen van nagyon profi ha pedig a penz nem szamit akkor a Final Cut Pro X et ajanlom. Remelem tudtam segiteni😊
2017. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudott elég sokat segíteni. Köszönöm! Apple felé jobban hajlok. Windows 10-el elég sok a probléma ezért nem igazán vagyok oda a wondows-os gépekért.
2017. máj. 8. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!