Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell letiltani a 18...

Hogyan kell letiltani a 18 karikás reklámokat a laptopról?

Figyelt kérdés

Mostmár a gyerekeim is egyre többet használják a gépemet és nagyon zavar hogyha bekapcsolok akár egy filmet,rögtön kidobja ezeket a reklámokat. Nagyon nem szeretném,ha a gyerekeim előtt is ez lenne,ezért ha valaki tudja hogy kell akár otthon is blokkolni ezeket a reklámokat,kérem segítsen.


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm:)



2017. máj. 8. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik adblocker addon az általad használt böngészőhöz, de mostmár letölteni sem kell, az operába pl mar beépülten jön automatikusan..
2017. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ertem nekem is operam van hol találom ezt meg?
2017. máj. 8. 22:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Adblock plusz kiegészítőt rakd fel, vagy ha letöltöd az Opera böngészőt abban alapból is van reklámblokkolás.
2017. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ezt eddig értem nekem is operam van,de a reklamblokkolást hol kell beállitani rajta?

ugyanis nekem operan tortenik ez..

2017. máj. 8. 22:40
 5/9 Argloss ***** válasza:
A beállításokba (alt+p) nézted már? (az első pontot)
2017. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A böngésző címsorának jobb oldalán van egy pajzs ikon, amikor ki van kapcsolva, akkor szürke, amikor be van kapcsolva akkor kék és ki is írja minden oldalon, hogy hány reklám van blokkolva.
2017. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
megtaláltam azt a címsort,de mivan olyankor ha nekem nincs ott pajzs ikon??
2017. máj. 8. 22:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor vagy egy régi verziót használsz vagy neked nem is Operád van.
2017. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Rányomsz a zöld gombra, hogy "add to opera".

2017. máj. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!