Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rendeltem egy telefont, az...

Rendeltem egy telefont, az oldalnak ahonnan rendeltem véletlen rossz számot adtam meg, GLS ettől Függetlenül megpróbálja kézbesíteni?

Figyelt kérdés
(+36 mögé becsúszott egy 06 .. Amibol valamiért csak a 0-at sikerült törölni. .. Most lattam meg , Elméletileg ma szállítják.. Szerintetek?...nagyon figyelem..

2017. máj. 11. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Várjad otthon és viszik , még ha nem tudnak telefonálni is.
2017. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Irtam e-mailt az oldalnak ahonnan rendeltem... Mg nem érkezett válasz, sürgős a csomag ,remelem megérkezik:/
2017. máj. 11. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel őket?
2017. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Telefont rendeltem... Mert a mostani rossz... A telefonszám amiről elerhettek volna az nem az enyém, szomszédé... Nincs pofám átmenni telefonálni
2017. máj. 11. 13:42
 5/5 A kérdező kommentje:
19-ig van kiszállítás... Meg Sehol :( ... Fogalmam sincs mit csinaljak
2017. máj. 11. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!