Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek használjam a 3db...

Szerintetek használjam a 3db sim kártyámat, vagy elég egy is? Ti használnátok ennyit?

Figyelt kérdés

Most 3db sim kártyám van, amit nem használok nettezésre se. És csak a pénzemet viszi el, és csak akkor töltöm fel amikkor már felkel tölteni mert le fog járni.


Van ilyen telefonnom azon is tudok mobil nettezni ha be kapcsolom a mobil nettet, igaz ezen csak facebookozni tudok a Samsung Monte Slider telefonommal mert nem okos telefon. Ezen kívül még van kettő telefonom Doogee x5 és samsung galaxy pocket neo. Rokonoknál is van wifi és nálam is van itthon, és még valamelyik helyen még van az utcán is pl mozinál. Samsung Monte Slider-be van a sim kártyám azt nem akarom megszüntetni mert annak a száma van meg a rokonoknak stb. A kettő sim kártyámat meg azért vettem hogy mobil nettezek mikor találok melót és ebéd szünetbe tudjak nettezni. Amelyik sim kártyámat nem akarom meg szüntetni mikkor még suliba jártam azon facebookoztam akkor még nem volt okos telefonom. Anyám szerint hülyeség ennyi sim kártya nekem. Én is gondolkodtam már rá felesleges ennyi mert csak a pénzemet viszi el így meg nem tudok spórolni se, mert azért van még sók pénzem régi munkahelyemről.


Szerintetek mit tegyek? Ti mit tennétek?

Kettő sim kártyát amit az okos telefonomba vannak azt nettezem le és utána hagyjam megszűnni?

Nem nagyon szoktam a suliba se mobil nettezni se, se a buszon csak ha nagyon fontos akkor facebookozni.



2017. máj. 12. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A monte sliderbol tedd át okosba a simet. Masik két sim felesleges. Azokat ha jol értem csak netre használod
2017. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen csak nettre.

Csak az a baj a monte sliderrel abból nem tudom át tenni a sim kártyát mert régi fajta sim kártya.

2017. máj. 12. 22:30
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de borzalmasan szúrja a szemem, és véletlenül sem nevezhető elírásnak: a net egy t...


Egyébként többszöri átolvasás után sem sikerült megértenem, hogy minek kell neked három kártya a netezéshez, miért nem lehet egy fő kártyához nagyobb csomagot, vagy ha épp lefogy, plusz netet igényelni? Olcsóbb lenne, és nem kellene egy csomó telefont magaddal hordozgatnod, ennek így semmi értelme...


A régi fajta simkártyát pedig a szolgálgató ingyen kicseréli, ha beviszed megmutatni a telefonodat, hogy milyen is kell bele.

2017. máj. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minek 3 telefon 3 sim kártyával,egy embernek,? Nekem 1 van mindehol azt az egyett használom ,van egy a nevemen az meg gyereké az pont.
2017. máj. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért van 3 telefonom egyiken hívni szoktak, a másik kettőn meg netezni és zenét hallgatok. Igazatok van a kettő kártyát meg szüntetem. Én is le tudom vágni a kártyámat, neten mutassák hogy kell.
2017. máj. 13. 09:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez még mindig nem magyarázza, hogy miért nem lehet nagyobb netet igényelni arra a simedre, amin hívni szoktak.


Egyébként attól, hogy mutatJák és egyszerűnek tűnik, nagyon könnyen rosszul vághatod, de mókolj csak vele, ha neked az egyszerűbb mint kérni egy előre legyártott, garantáltan jól méretezett kártyát...

2017. máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kérek a szolgáltatótól másik kártyát akkor meg változik a számom?


Van olyan bolt ahol megcsinálják nekem?

Olvastam róla 500ft ért levágják nekem.


Tudom jobban megéri nagyobb netet igényelnem egy kártyára, mint hogy ennyi kártyát fent tartani. Azért is kérdeztem meg ti mint tennétek a helyembe, de most már tudom felesleges fent tartani ennyi kártyát.

2017. máj. 13. 12:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Dehogy változik, akkor a mikro- és nanokártyák bevezetésével mindenkinek megváltozott volna a száma.:D


Felejtsd már el a levágást. Bemész a Telekomhoz/Telenorhoz/Vodafone-hoz, beviszed a telefonodat, és megmondod hogy abba szeretnél kártyát. Megkérdezik, hogy melyik számodhoz, te elmondod nekik, a telefonálásra használt simed számát, ők meg ingyen (legalábbis a T-nél, de gondolom máshol se kell fizetni) beleteszik a rendes, gyárilag mikro/nano simet, ami biztosan működni fog, és tuti akkora, amekkora kell a telefonodba.

2017. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem vágom le a kártyát.


Szerinted miért nem értesített a Telekom hogy sikerült e az adategyeztetés vagy nem?

Már két hete elvégeztem online de semmi, úgyhogy ma meg csináltam újra.

2017. máj. 13. 19:56
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 14. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!