Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Évek óta zenével foglalkozok,...

Évek óta zenével foglalkozok, producerkedek és most megszeretném újítani a cuccom. Tudtok ajánlani egy erre alkalmas laptopot, ami árban is kedvező? ;)

Figyelt kérdés

2017. máj. 17. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Macbook
2017. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én komolyan mondom nem értem az emberek ezt meg azt akarnak venni, milyet vegyenek és nem írnak egy árat.


Mondok kedvező notebook-ot: valami acer, 70.000, kapsz hozzá Windows 10-et, mondjuk Auchan-ból.

2017. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Zeneírásra laptopot 100 alatt nem érdemes venni sajna
2017. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
100 fölött, ez csak a bolondoknak nem egyértelmű, macbook kilőve, 7 éve nyomom az ipart, csak komoly vélemények érdekelnek. Nem útmutatást kértem, hanem VÉLEMÉNYEKET
2017. máj. 17. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Én arra írtam hogy 100 alatt nem érdemes, hogy írt valaki 70 ezerért...
2017. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"100 fölött, ez csak a bolondoknak nem egyértelmű"


Ez akkor sem egyértelmű te vagy a lökött na haragudj már.


Írnod kellene összeget: 300.000, 500.000


"100 fölött"


Van notebook 3 millióért is te idióta.

2017. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De meg most sem a tipust irjatok, hanem azt hogy nem erdemes, alacsony osszegen vasarolni,inkabb ajanlanatok egy konfigot, vagy hogy mire kellene odafigyelnem, pl eros processzorra stb. Nezegettem oket, meg olvasgattam meg regebben es azt irtak, hogy semmilyen gep nem alkalmas a tokeletes zenehez, mert hogy mindig akadozni fog. Egyebkent macbook volt a cel, de osszezavar, hogy sokkal dragabb, ami nem baj, mert ha most megveszem egyszer sokaig jo marad. De egy macbook meg a legdragabban se tokeletes konfiguracios, vagyis egy windows lekorozi leirasban. Pl vettem egy laptopot 400.000ftert, 8 gb rammal, 1 tb, 4 magos processzor,amd videokartya 2 gb, mert akkor ez volt a legjobb a mediamarkban es sietnem kellett,de megbantam ezt a laptopot, mert ennyiert nem is olyan jo laptop sajnos. A video es a zeneszerkeztes is szaggat rajta. Pedig mar elvartam, hogy legalabb nem fog szaggatni.
2017. máj. 17. 19:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért ilyen windowsos laptopot venni... MacBookot vegyél..
2017. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mint emlitettem csak az volt, a tobbi kozul a legjobb es kellett egy gep, de most zenere kell, macbooktol tartok ha rossz lesz draga a javitattas.
2017. máj. 17. 20:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne rossz?
2017. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!