Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Írjatok már olyan powerbankot...

Írjatok már olyan powerbankot es hangszórót amit utazásra egyszerű magaddal vinni, jó minőségűek? És persze megfizethető áron (powerbank 10. 000 alatt) (hangszóró 15. 000-30. 000)

Figyelt kérdés
(powerbank: hosszú készenléti idő) (hangszóró : jó hangzás, hosszú készenléti idő, kicsi)

#utazás ##powerbank ##hangszóró
2017. máj. 19. 20:49
 1/3 anonim válasza:

Powerbank ba nagyon nem tudok sajnos.

DE ha jo hangzást szeretnél mindenképpem a maxellt és a JBLt ajánlom. De a JBL t jobban. Azok kozul a legkissebb pl ez a go (nagyjabol 10 15 cm szeles ) ugy szol... mikor eloszor meghallottam.. es hosszu ideig is birja. Tesom akar egy hetig minden nap 3 orat tudott zenelni vele

2017. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Powerbank 8000 huf,asus vagy xiaomi 10050es. Nekem 3 telofeltoltest bír,plusz mp3am is töltöttem rola. Ha a hosszu raktározási képesség a lényeg napelemeset vennék..
2017. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem hangszóróból Sony SRS-X11em van, pici, jól szól, és ugyan drágább mint a JBL go, de sokkal hangosabb is. (3w - 10w) << remelem jo erteket masoltam ki, nem vagyok annyira otthon a temaban, a hangossagot tapasztalatbol irtam, nem hozza ertesbol<<
2017. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!