Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Levegő hűtőnél normális ez a hang?

Kaptunk ajándékba egy levegőhűtőt, amibe ugye vizet kell tōlteni, meg jégakkut. Eddig kb 3x használtam, jó is, nem egy klíma, de a célnak megfelel. Most viszont már olyan meleg van a szobába, hogy bekapcsoltam, viszont ilyen csordogáló hangja van, amit eddig nem hallottam... Eddig csak napközben ment, közbe rádió tv szólt, lehet hogy eddig is csordogált csak nem hallottam? Akinek vam ilyen, az is hallotta ezt a hangot? Ez nomális? Bocs, lehet hogy hülye kérdés, de nem vagyok egy műszaki zseni! Köszönöm

05-19 23:35  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
fogj egy kalapácsot vágj rá 5x és nem fogsz csordogáló hangot hallani

# 1/2Időpont 05-20 07:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az egzakt válaszodat, nyilvánvalóan roppant intelligens lehetsz.

# 2/2Időpont 05-23 09:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Genius sp-hf150 hangszórónál normális ez a zörej mikor nincs semmi hang?
FI-relé tesztelés után, mikor visszahúzom az áramot, normális egy pici forgó hang egy pár mp-ig?
Most vettem egy hajvasalót és bármelyik konnektorba dugom itthon, mindegyikben hallom az áramot. Ez baj? Van rá garancia, emiatt vajon kicserélik, vagy ez normális?
Az normális ha hallom a lámpa frekvenciáját a szobámban?
Videózáshoz normális minőségű mikrofon?
Két hónapja vásároltunk egy LG side by side hűtőszekrényt, vízrákötőset de még nincs rákötve a vízrendszerre. Idönként/naponta 5-6 szor/valami kerregő hang jön ki belőle ami tart..

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu