Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A kínai ebay-os 10 A-es tápra...

A kínai ebay-os 10 A-es tápra mennyit lehet biztonsággal rábízni?

Figyelt kérdés
az a vicc h nekem mér 5 A-nél is melegszik nagyon, de még azt pont bírj, na de ez általános jelenség vagy a kínai gagyikkal eleve így kell számolni h ajánlatos mindig minimum a dupláját berendelni?
2017. máj. 23. 09:09
 1/4 Szirty ***** válasza:
Ennyi infó alapján ezt ki tudná megmondani?
2017. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy olyan tuskó elektromos eszköznél, mint egy sima táp, még a 60-80 fok sem számít melegnek, v forrónak
2017. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:

Persze ha vasaló, akkor lehet meleg.

De ez nem így megy hogy ha tápegység, akkor lehet meleg :)

2017. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
most nem tudok képet veszúrni, csak nekem az a gyanús h eleve van hozzá egy nagyon vékony kébel, de tényleg jóindulattal is max 2x0,5-ös. na most ezen 10A ? és így nem tudom h azért nem bír többet mert a kábel nem bírja vagy a táp dobja el magát. (pl. 65W/12V - ezt már nem bírja, a 45- 50 W olyan pont kellemes határeset ahogy tapasztaltam)
2017. máj. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!