Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha valaki messengeren rám ír,...

Ha valaki messengeren rám ír, de nem ismerősöm, azt utána, hogyan tudom eltávolítani?

Figyelt kérdés
Valamit árultam egy facebookos csoportban. És sokan nem jelöltek be, hanem csak úgy írtak, ami a szűrt üzeneteknél volt és engedélyeznem kellett vagy elfogadnom a kérését. Nem tudom már. A lényeg, hogy utána tudtunk írni egymásnak, de nem lettünk ismerősök. Viszont most a telefonon, amikor a messengeren nézem, hogy kik vannak fent, mutatja azokat is, akiket engedélyeztem. De én ugye nem akarom látni, hisz őket nem is ismerem. Lumia 550-em van. Még nem jöttem rá, hogy hogyan tudom eltávolítani őket. Gépen is próbáltam, de semmi. Valaki tudja a megoldást? köszi
2017. máj. 23. 12:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!