Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A gépem Alaplap: Gigabyte...

Farkas.pista5 kérdése:

A gépem Alaplap: Gigabyte GA-H61M-DS2 Videókártya: Gigabyte GT-730 2Gb (DDR5) Processzor: Intel Core i3-2120 (LGA 1155) Táp: HKC-420R (420 W) Ram: Kingmax 2x2 Gb (1333Mhz DDR3) Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a videókártyát nemrég vettem és be is szereltem és működött is csak kb. 10 percig aztán belassult a gép, nem érzékelt semmit ezért újraindítottam a gépet és aztán már a Windows se jött be. Ez miért lehet?

2017. máj. 23. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Több oka lehet. Mindenesetre a táp hulladék, a vga szintén.
2017. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A táp abba belegyezek, hogy hulladék a videókártya számomra elgendő. Én a arra tippelek, hogy kevés a watt szerintetek?
2017. máj. 23. 15:44
 3/4 anonim válasza:

A kevés wattól simán lehet, DE szerintem az csak a magas fogyasztástól jönne ki mint probléma. Az hogy már a Windows se jön be szerintem komolyabb. Windows előtt bejönnek a dolgok? Pl bepost-ol.

Ha nem akkor elsőnek egy cmos resetet javasolnék. Ezt legkönyebben úgy tudod megtenni, hogy kiveszed a gombelemet az alaplapból majd vársz 1-2 percet, és utána minden beállítást elfelejt a biosban.

Ha van post és úgy sem jön be a win akkor egy reinstallt csinálnék.

2017. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 2. választ és igen be se hozza a biost és csak a Dual-Bios feliratot dobja ki meg, hogy melyik gombbal mit lehet csinálni meg az alaplap fajtáját és semmi más

Egy újratelepítést meg nem lehet megcsinálni a videókártyával mert a biost se hozza be

2017. máj. 23. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!