Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Már egy jó ideje volt, hogy...

Már egy jó ideje volt, hogy vettem egy Wacom Intuous digitális rajztáblát, és van hozzá egy kód, ami elméletileg rajzprogramot biztosít nekem (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés
Már abban sem vagyok biztos, hogy még érvényes-e a kód, de ha igen, akkor kisegítenétek? A doboz oldalán található egy matrica, amin egy 4-szer 5 karakteres kód és a kifejezés "software bundle download key code" áll. Elképzelhető, hogy én értettem félre, de amennyiben nem: ez a kód elméletileg arra való, hogy rajzprogramot enged nekem letölteni a wacom.com weboldalról, de amikor keresem, nem látok semmi olyan helyet, ahova ezt a kódot beírhatnám.

2017. máj. 23. 16:52
 1/1 A kérdező kommentje:
Már nem szükséges válasz, sikeresen megoldottam magamtól :D
2017. máj. 23. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!