Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sima MMA hegesztővel lehet...

Réti sándor kérdése:

Sima MMA hegesztővel lehet rozsdamentes acélt hegeszteni? Úgy hallottam létezik a célnak megfelelő pálca. Mik az előnyei/hátrányai.

Figyelt kérdés

2017. máj. 28. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Előnye hogy alacsony költségű felszereléssel fogyóelektródával is tudsz hegeszteni.

Hátránya az hogy ha nincs rutinod, akkor nehéz szépen megoldani.

Ahol nem látszik, oda jó, pl kipufogó csövet hegeszteni:

[link]

2017. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. máj. 28. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Első, fogyóelektródának a bevont elektródát a legritkább esetben se nevezzük. Tudjuk, hogy fogyó, de nincs okunk kiemelni, mert nincs bevont, ami nem fogyó. Ellentétben a védőgázas eljárásokkal, ahol a volfrámelektródás a nem fogyós. Kézi eljárások közül a MIG/MAG eljárásokra szokás fogyóelektródásként hivatkozni. A bevont meg bevont. Nem ív (ahogy a gázhegesztés kivételével minden jellemzően előforduló kézi eljárás, amikre így nem is mondjuk ezt se már) meg nben fogyóelektródás.
2017. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*nem
2017. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kérek elnézést, megzavartak mikor írtam eredetileg szerepelt volna a megfogalmazásban hogy a fogyóelektródással szemben, de félresikerült, szóval a válasz bevonatosra értendő. De szerintem értette.

[link]

2017. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!