Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen nyomtatót vegyek...

Milyen nyomtatót vegyek diasorok nyomtatásához?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem az egyetemet, és sok tárgyhoz diasorok vannak, azokat érdemes kinyomtatni az óra előtt, és azokra jegyzetelni. Azonban 2 félév alatt meguntam, hogy mindig nyomtatós boltba kell rohangálnom hetente, mert bizonyos tárgyakból csak az óra előtt 1-2 nappal rakják fel az adott diasort, valamint pénzkidobásnak is tartom.


De nem tudom, hogy milyen nyomtatót kéne vennem, ami két oldalasan tud nyomtatni, és egy oldalra akár 2,4,6,8 diát is rá tud rakni, ugyanis az itthoni, tintasugaras nyomtatónk egyiket sem tudja megcsinálni a fent említett két dolog közül. Az is jó lenne, ha opcionális lenne a fekete-fehér/színes nyomtatás.


Ezek alapján tudna valaki segíteni, hogy tintasugaras vagy lézer nyomtatót nézzek-e, illetve hogy milyen márka a megbízható, valamint a nyomtatók leírásában mire figyeljek, ha olyat szeretnék venni, ami a fenti 2 dolgot biztos meg tudja csinálni?


Köszönöm szépen előre is!



2017. máj. 28. 18:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!