Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet így rádióadást készíteni?

Lehet így rádióadást készíteni?

Figyelt kérdés
Adott ez a készülék. Link: [link] Ha rákötök egy mp3 lejátszót, pluszba veszek hozzá egy kis antennát és egy 5V-os tápot sugározná az adást? Frekvencia beállítása hogy működik? (látom van rajta 4 állítható kapcsoló). Nem lenne ebből probléma? 200m hatótávolságot ír, az nekem elég soknak tűnik. Vasbeton panelház negyedik emeletén lakunk az leárnyékolná valamelyest? Senkit sem szeretnék zavarni vele.

2017. jún. 3. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokan szoktak szórakozni ilyenekkel.
2017. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Én úgy tudom, hogy rádióadó sugárzásához engedély szükséges.

Azt sajnos nem tudom, hogy mekkora hatótávtól, erre valamilyen ehhez értő embert kellene megkérdezned.

2019. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alapban 107.9 MHz-en sugároz, a kapcsolókkal lehet állítgatni, azt ki kell logikázni, hogy milyen módon.

Nem lesz gondod, mert ezek kis teljesítményűek, elnyomja egy tüköradó simán. 200m sík terepen vagy hegyen esetleg, de panelben örülhetsz, ha hallod a másik szobában.

2019. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!