Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos cigi? (Tobbi lent)

Elektromos cigi? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Egy olyan kerdesem lenne hogy vettem regebben egy elektromos cigit, es hat ahogy nezem a videokat mindenkinek rengeteg "füst" jön belőle, nekem meg aligha jon valami.

Miert van ez? Ez attol is fugg hany W-os? Mert neztem neten van allithatos is es nem tudom azt hol vagy hogyan kell megnezni, allitani. Az enyemre 10W van irva. De nem allithatos. Vagy annak nincsen koze hozza hogy mennyi fust jojjon?


Estleg valaki tud jó árban jó elektromos cigit? Amibol rendesen jon?



2017. jún. 3. 18:08
 1/2 anonim válasza:

Teljesen fel van töltve az aksi? Milyen összetételű likvidet használsz? A porlasztó nincs elhasználódva (vagy alapból nem selejtes)? Milyen porlasztót használsz, üvegszálast, vagy vattást? Az "etetést" megcsináltad első használatnál? (Szerinte az "etetés", az üvegszál, vagy a vatta átitatása hiányzik nálad).


Akik művészkednek a gőzzel, azok általában a porlasztó ellenállásával variálnak, leviszik ohm alá, a wattokat meg fölviszik az egekbe.

Én ezt mindennapos használatra szánt e-ciginél nem ajánlom, a teljesen alap készülékek is megfelelnek erre a célra, ráadásul azokkal is lehet elég szép felhőket fújni.

2017. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia


Sok függ a kèazülèktől, a tanktól ès a liquidtől is.

Ha neked szájból tüdőbe (MTL) a megfelelő a használat akkor ne nagyon akarj óriási felhőket, mert ahhoz egyből tüdőbe (DL) kell szívni.


Èn MTL használom, az èn kedvenc párosom amit ajánlok is : iStick Pico + Kanger Subtank mini.

Kicsit levegősebb, mint a hagyományos szájból tüdős tankok, de nekem így jó.

Ehhez a szetthez kell egy akksi ami mondjuk egy Sony VTC5 vagy VTC6 legyen. 18650-es nagy áramütèsű akksi jó.


Subtank vagy Toptank minivel lehet kísèrletezni, próbálni az szájból tüdős, az egyből tüdős verziót a kapott porlasztókkal ès van egy felújítható fej is hozzá, amit olyanra ès úgy tekersz ahogy neked szimpatikus.

2017. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!