Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan tudnék venni megbízható...

Honnan tudnék venni megbízható power bank-et?

Figyelt kérdés
Volt egy régi bank-em, 20 ezer mah volt rajta, kb kétszer tudtam feltölteni vele egy 1850mah-s telefont..szóval olyat keresek, ami megközelítőleg tényleg azt tudja ami rajta van.

2017. jún. 5. 14:07
 1/3 szabolcs ádám válasza:
2017. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez van. Minimum 3 4 alkalommal feltolt.. Nagyon szuper.
2017. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én Emagról rendeltem már rengeteget, 1-el volt csak gond a 2.1A-es csatlakozó nem 100%-osan működött hanem kb csak 20% körül, sajnos használat közben történt a hiba de garanciálisan kicserélték és egy vadi újat adtak velük megvagyok elégedve én őket ajánlom csak mielőtt rendeled menj utána, nézz utána keress az adott külsőakkura rá mert nagyon erőteljesen szeretik túlárazni... vagy többször láttam hogy felvitték az árát és leakciózták a normál, rendes árára...
2017. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!