Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SOS! Most akkor van valaki a...

SOS! Most akkor van valaki a facebookomba?

Figyelt kérdés
Észre vettem a Bejelentkezett helyek-nél,hogy nem az én címem van ott vagyis a ip-címem a sajátom de a település nevéhez nem az én településem nevét írja hanem egy közelben lévő település nevét.Akkor most hogy van ez,hogy az ip-cím az enyém de a település már nem az én lakhelyem.Mit csináljak?Most akkor van valaki a facebookomba vagy ez most mi?Változtattam jelszót továbbra is ezt írja ki.
2017. jún. 5. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A települést csak becslés alapján írja ki az oldal. Az IP-alapú helyzetmeghatározás közel sem pontos. Ha a szolgáltatódnak van valami nagyobb alközpontja a másik településen és csak odáig követhető vissza a címed, akkor azt fogja településnek írni, függetlenül attól hogy nem ott élsz.


Az ilyen lakhely meghatározása-jellegű szolgáltatások sokszor akár több tíz kilométert is tévedhetnek. Nem járt senki a profilodban.

2017. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszát kiegésziteném egy kis aprósággal. Teljesen úgy van ahogy irja, de ha nyugtalanit a dolog van egy Fb beállitás ami szerint elmented a pc-d telód mint állandó eszköz, és ha egy ismeretlen készülékről próbálnak belépni kapsz egy üzenetet. ismeretlen gépről ilyenkor a jelszó mellett csak az smsben kapott kóddal lehet belépni
2017. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!