Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ASROCK 980DE3/U3S3 alaplaphoz...

ASROCK 980DE3/U3S3 alaplaphoz jó lenne-e egy FX 8370?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom akkor ez az alaplap 140W-ig támogatja a procikat.Ez igaz??

És az FX 8370-nek mennyi a MAX fogyasztása?

Egyik oldalon a processzoroknak ki vannak írva a minimum, az átlagos, és a max fogyasztásuk de ennek pont nincs.



2017. jún. 5. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Kompatibilisek egymással. Hogy tényleg 140 Wattig támogatja-e a processzorokat azt nem tudom. Ha igaz is, akkor ameddig nem lesz megemelve az órajele, addig biztosan bírni fogja.

2017. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként ilyet szeretnél venni? Ha igen, akkor nem feltétlen ajánlanám. Fél éve én is hasonló rendszert akartam összerakni, aztán kicsit körbenézelődtem Intel oldalon is és rájöttem, hogy onnan választok, akkor olcsóbban megúszom a dolgot. Így megvásároltam egy 2500k procit és egy Asus P8Z68-as lapot együtt 42 ezerért.
2017. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,100% hogy 140W-ig bírja mert a link amit küldtél ott a legnagyobb fogyasztású az 140W.

AM3+-ban meg még van az fx 9590 ami ennél sokkal nagyobb fogyasztással rendelkezik és gondolom hogy ezért nem sorolták fel ide.

2017. jún. 5. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!