Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül nyomtatnom...

Miért nem sikerül nyomtatnom laptopról a megosztott nyomtatón?

Figyelt kérdés
Van egy központi nyomtató ami megvan osztva. Több gép is tud rajta nyomtatni, viszont egy win 10 oprendszerű laptoppal nem sikerül nyomtatnom rajta. Egy hálózaton belül van, hálózati megosztásban bekapcsoltam a hálózatfelderítést, a fájl és nyomtatómegosztást is már illesztőprogramot is cseréltem. A nyomtatót lehet látni. Wordpadban amikor szeretnék nyomtatni akkor is jelzi. Akik ott vannak a nyomtató mellett azok azt mondják h amikor próbálok nyomtatni akkor pittyeg a nyomtató, viszont lapot nem ad ki. Tesztoldalt is próbáltam nyomtatni azt sem nyomtatja... A többi gép tökéletesen tud nyomtatni. Ilyenkor mi a teendő?

2017. jún. 6. 13:01
 1/1 Wadmalac ***** válasza:

Ez egy hálózati nyomtató, közvetlenül az etherneten, vagy egy gépről mint print szerverről megosztva (ami XP vagy win7)?

Mert ha az utóbbi, akkor sajnos windows-windows ütközés a gond.

Olyan már fogott ki rajtam is, az összes win service pack print szerverre telepítése és ezer újraindítás után gyógyult meg.

2017. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!