Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés
Daveland HUN nevű felhasználó kérdése:

át tetten abba a mappaba amibe nincs ékezet de amikor elinditom az asztalról vagy stemen akkor mindig frissít és akkor csinál egy mappát és abba másolja és az meg ékezetes és nem tudom elindítani és ha atnevezem akkor újra frissít és megint csinálja?

CSGO

Keress kérdéseket hasonló témában: CSGO ?

2017. jún. 10. 20:42  Privát üzenet  

A válaszok

Hát...most megfogsz sértődni...

Inkább tanulj értelmesen fogalmazni utána jöhet a csata...

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. jún. 10. 20:52 Privát üzenet
Mi a kérdés?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. jún. 10. 20:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az a kérdés hogy miért csinálja ezt ?

# 3/3Időpont 2017. jún. 10. 21:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Telenor XT50-es mobiltelefonnal hogyan kell ékezetes betűt írni sms-ben?
USB-s billentyűzetet telefonhoz Bluetooth adapterrel használva magyar ékezetek nincsenek, mintha angol lenne. Mit lehetne tenni?
Rendeltem neten, de ékezet van a nevemben, és mindig kiszedte az oldal az ékezetes betűt, így a nevemből hiányzik egy betű, át tudom így venni a csomagot? (Postapontra rendeltem)
Lehet így ékezetes karaktert írni angol billentyűzeten?
Tablethez való angol billentyűzeten hogyan tudok ékezetes betűket (é, á, ő, ó, ü, ö, ú, í) írni?
Ahoj! A problémám az volna, hogy ékezetes betűk helyett a billentyűzetem karaktereket jelenít meg. Magyarra van beállítva az alapértelmezett billentyűzet-nyelv! Lehet elnyomtam...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!