Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani 100k alatt...

Én vok :) kérdése:

Tudnátok ajánlani 100k alatt laptopot? Csak microsoft office programokat használnék, videókat néznék meg gyengébb játékokkal játszanék

Figyelt kérdés

2017. jún. 14. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Játékra egy laptop se való amúgy az Acer , Asus-ok közz választanék , ha windows-osat vennék , nekem most egy 2015-ös Macbook Pro-m van igaz én évek óta nem játszok játékokkal meg nem is olcsó gép , de ezt munkára találták ki majdnem egész nap megy és bírja igaz , ha itthon vagyok akkor asztali gépen ügyködök , na de a lényeg játszásra nem ajánlom a laptopokat ennyi pénzből egy egész jó asztali géprt lehet összedobni ami jobban bírja a játékokat .
2017. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2017. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!