Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 90+ fokos R9 290X Accelero...

90+ fokos R9 290X Accelero Xtreme IV-vel?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem használtam egy R9 290X-et, készen rajta egy Accelero Xtreme IV-vel,amit nagyon sokan dícsérnek,azonban miközben pl AC Syndicate-t játszottam, 95 fokig is felment, az átlag 93-84 volt. GTA V közben szintén, CSGO-nál is 92 fokig ment fel,90-es átlaggal.

Tudnátok valami megoldást mondani? (Próbáltam a MSI Afterburnerrel korlátozni a hőmérséletet,nem volt megoldás.. ) Előre is köszi! (nVidia fanboyok a "dobd ki és vegyél 1060-at"-típusú válaszokkal kíméjetek!)



#magas hőmérséklet #Accelero Xtreme IV
2017. jún. 27. 13:30
 1/3 anonim válasza:
Én próbálnék friss pasztát rakni...
2017. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy a hőmérés valós értéket mutat.
2017. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

MSI Afterburnert használtam,úgy tudom az pontos

Egyébként azt hallottam 90 fokig teljesen normális egy HAwaii-kártya hőmérséklete.

2017. jún. 27. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!