Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kaptam egy yakumo eazygo XS...

Kaptam egy yakumo eazygo XS márkájú gpst. A kérdés az lenne hogy milyen programmal lenne rajta Magyarország térkép benne? Azt hogy kell rárakni? Most csak Német ország van rajta és így nekem nem jó.

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 10:32
 1/3 anonim válasza:
Vegyél bele egy memóriakártyát, ez nem nagy befektetés. Keress valakit, aki némileg ért a különféle letöltésekhez és bármilyen magyar nyelvű, európa térképes progit le tud hozzá szedni neked.
2010. máj. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az előző választ tekintsd semmisnek. Elbattyogsz egy boltban, és megveszed valamelyik navigációs programot Magyarország térképpel. Kapod hozzá a frissítést, és nem kell mindenféle tört verzióval szenvedned. Ha már a gps ingyen volt, legalább a szoftvert vedd meg hozzá ne warezolj
2010. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonlo cipoben jarok egy ATD GP-438-al. Elozonek: "elbattyogtam" boltba, ahol kozoltek hogy nem adnak kulon navigacios szoftvert csak komplett gepet. Nem fogok orszagonkent kulon GPS-t venni csak mert az eredetire csak Kozep Europat tettek...

Elso valaszolo: es honnan lehet olyasvalakit talalni aki ert az ilyesmikhez? nekem is europa terkep kellene ra, es sehol sem talalok :(

2011. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!